Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S! Mit tegyek?

S. O. S! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali.

16 éves vagyok ma voltam a nőgyógyászomnál aki a szokottnál is furcsább volt...Mindegy levetkőztem megvizsgált utána elkezdett ujjazni.!!!!!Az eszem megállt kb,mondtam neki ha nem hagyja abba kiabálni fogok.Azt mondta a vizsgálat része.Nem hittem neki.Kiabálni akartam erre ő lefogott és elkezdett levetkőzni.Tudtam hogy mi vár rám.Megerőszakolt!

Kérlek szépen mondjátok hogy mit tegyek.... Nem mertem a szüleimnek sem szólni,meg senkinek sem.

Rendőrségre félek elmenni,hátha 'bosszút áll'...

:'( :'( Félek.



2014. jan. 4. 01:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Azta rohadt! :O Ugye ez csak vicc?
2014. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Nem dehogyis!!!!

Kérlek segíts! :'(

2014. jan. 4. 01:49
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem tudok elaludni annyira mocskosnak és gusztustalannak érzem magamat... félek is... :(
2014. jan. 4. 01:54
 4/36 anonim ***** válasza:
Ehjj... szívesen segítenék, de én sem vagyok sokkal idősebb mint te, ezért nem is igazán értek a jogi dolgokhoz, de nem hiszem, hogy el kéne hallgatnod ezt. :S Pláne, mi van, ha másokkal is megteszi. Írj privátot.
2014. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rendőrségre menni.Még egyszer felidézni ezt....
2014. jan. 4. 01:57
 6/36 anonim válasza:
100%
Muszály szólni a szüleidnek, utána meg a rendőrségnek.Tudom hogy rossz érzés de ezt kell tenni.Ha nem teszed akkor megúszhatja a szemét és ki tudja hány lánnyal csinálta vagy fogja csinálni ugyanezt.
2014. jan. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Rendben holnap szólok a szüleimnek és meglátjuk hogyan tovább.
2014. jan. 4. 02:09
 8/36 anonim ***** válasza:
Ez elég gusztustalan dolog én kikapartam volna mind a két szemét . megtudhatnám mi a neve ? HOl lakik ? Először is szólj szüleidnek és örülj ha apád nem megy be és veri agyon . Aztán szóljatok a rendőrségnek mindenképp.
2014. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

A szemétláda! Mindenképpen szólj a szüleidnek és irány a rendörség! Ne hagyd, hogy megussza! Kihasznált téged mivel tudja, hogy fiatal és szégyenlős vagy és ki tudja még hány fiatal lánnyal fogja ugyanezt tenni vagy tette!? Amit ugye te sem szeretnél!? Ha mindenki elhallgatja akkor még inkább elhiszi magát és ugyanezt fogja folytatni! Valakinek ezt is meg kell tennie! Mutasd meg neki, hogy te leszel az a bátor csajszi aki mindezt megteszi!:) Amugy bocs, hogy kérdem, de szűz voltál vagy sem?


Kitartást neked és sok erőt!:) Írj, hogy mi lett!

18/L

2014. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Elmondtam a szüleimnek.Ki vannak rám akadva amiért nem mondtam el még tegnap,de megértem őket.Haragszom magamra én is mert így növeltem a többi lány számát:( Voltunk a rendőrségen reggel mindent elmondtam.Eljárás indult ellene,szóval most nyomoznak.Többet nem tudok már tenni csak várni:(

Igen az voltam.... :'(

2014. jan. 4. 12:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!