Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Furcsa duzzanat a sípcsonton....

Furcsa duzzanat a sípcsonton. Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta van mindkét sípcsontomon egy-egy duzzanat. A jobboldalin jóval nagyobb, egy ütés után keletkezett, ha megnyomom nagyon fáj és eléggé érzékeny. A bal lábamon egy kisebb van...azt is szintén megütöttem, de csaknem múlik egyik se. A jobbal voltam röntgenen..csak szimpla kis dudort látni a csonton. Ja és terhelés után jobban megduzzad és olyankor a pusza simításra is érzékeny. Csonthártya repedésre tippelek...de olyat is hallottam, hogy semmi komoly, a sípcsontsérülések sajnos ilyenek.



2014. jan. 7. 23:35
 1/2 A kérdező kommentje:
1 válasz se? Nagyon jó...
2014. jan. 8. 22:59
 2/2 anonim ***** válasza:
SZia,megvan még a duzzanat?Nekem ugyan ez van,kb 2 hete vertem be a lábam,azóta is érezni a dudort a lábamon,és ha nyomogatom fáj.
2014. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!