Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vagdosás miatt keletkezett...

Vagdosás miatt keletkezett hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés

Jöhetnek azok a kommentek, hogy minek, miért, úgy kell nekem. Én sem tudom miért csináltam, azóta már kezeltek és jobban vagyok, és lassan fél éve nem csinálom.

Szeretném a hegeket elhalványítani, a kezemen alig-alig a lábamon nagyon erősen látszanak. Zavar, mert ami nyilvánvaló, hogyha szoknyát veszek, látszik. Másrészt azért, mert ha ránézek néha késztetést érzek, és nem akarom, hogy újra kezdődjön ez az egész.

Bármilyen tippre vevő vagyok!


17/L



2014. jan. 11. 21:40
 1/5 LamboLover ***** válasza:
100%
Hát eltüntetni nemigazán tudod. Sajnos nekem is tele van hegekkel a kezem de nem önnön hülyeségemből, de eltüntetni nem tudom őket pedig engem is zavar lány létemre. Lábra esetleg testszínű harisnya ha az segít, de eltűnni max jó esetben 7 év alatt fognak.
2014. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LamboLover ***** válasza:

Ja a késztetésről annyit, hogy ha le tudtad küzdeni, és abba tudtad hagyni, akkor most is menni fog, és most is le tudod küzdeni a késztetést.

De ha nagyon rosszul vagy, és kedved támad beszélgetni, irhatsz:)

2014. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Léteznek alapozók, amelyek segítségével a tetkókat is el lehet tüntetni. A hegeket pedig ezekkel szerintem még könnyebben. :)


Patikában lehet kapni a Roche-Posay tolleriane teint. Állítólag elég erősen fed,de az ára is meredek (kb. 4 000 Ft)


Ajánlják még az Essence Stay All Day alapozót is ilyen célra, de rengeteg hasonló terméket találsz, ha beírod a Google-ba.

2014. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Vannak erre krémek (konkrétan Contractubex vagy mi), plusz megpróbálhatod bőrradírral radírozni viszonylag rendszeresen, ami gyorsítja az ottani bőrréteg megújulását. De hosszú hónapokba telhet, amíg elhalványodnak.
2014. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a körömvirágkrémet és a testradírt tudom ajánlani, nekem ezek egy nagyon csúgya késvágást 4 hónap alatt (hosszú idö, de megéri kivárni) szinte teljesen eltüntettek. Testradírral minden nap dörzsöld 4-5 percet jó erösen. Drukkolok!
2014. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!