Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rosszul érkeztem a talajra...

Kacsa Tibor kérdése:

Rosszul érkeztem a talajra szombat este, és a bokám emiatt eléggé bedagadt. Szerintetek lehet komoly baja?

Figyelt kérdés
Habár azért még este hazasétáltam vele (kb.2km). Másnap reggel nehezen tudtam csak ráállni arra a lábamra, mivel fájt (de csak mikor ráálltam). Ma (hétfőn) már rá tudok állni, a fájdalom lecsökkent. Bár még bicegek, de azt is csak azért, mert nem akarom nagyon megterhelni. A problémám az, hogy még mindig be van dagadva, és kissé tartok tőle. Szerintetek lehet komoly baja, vagy csak pihentetni kellene még egy kicsit?

2014. febr. 24. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom pont :) csak èn szekrényt ugrottam és onnan érkeztem rosszul . Jobb bokám jobb oldalán fáj, be van dagadva nekem is es kicsiket lila. Szoritokotes van rajta. Én is sétáltam vele, bár én Aszodról Gödöllőre haza buszoztam utána. Hétvégén pihentetem én is. Ha komoly baj lenne nem tudnál rá állni. Sport baleset. :) ( bocsi az ekezetekert)
2014. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!