Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiskoromba összevarrták a...

Kiskoromba összevarrták a fejem és a heg azóta a homlokomon van (kép lent). Erre nincs valami műtéti beavatkozás hogy eltüntessem vagy halványabb legyen?

Figyelt kérdés

Kiskoromba megsérültem, szétnyílt a fejem és össze kellet varrni. Azóta ott van a heg és nem tudom mit csináljak. Erre nincs valami lézeres vagy akármilyen műtét, beavatkozás? Esetleg valami sztár bőrgyógyászhoz kéne fordulnom? KÉPEK:

[link]


[link]



2014. ápr. 1. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészek csinálnak ilyet, de csak esztétikusabbá tudják tenni, eltüntetni teljesen úgy, hogy egyáltalán ne látszódjon, úgy nem tudják. De lehet szebbé tenni. És ha van pénzed rá, akkor meg is csinálják, persze.
2014. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Contractubex krémet. Vény nélkül lehet kapni gyógyszertárban. Én műtéti után használtam, és remekül elhalványította, kisimította a heget. Persze csodát ne várj, hónapokig kell kenegetni és teljesen nem fog eltűnni.
2014. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. : Ilyen plasztikai sebészt hol tudnék találni lehetőleg Budapesten?

2. : Köszönöm szépen, kipróbálom a krémet!

2014. ápr. 1. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék, válogass! :)


[link]

2014. ápr. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!