Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb.5 napja edzésen bekaptam...

Grim13 kérdése:

Kb.5 napja edzésen bekaptam egy ütést és azóta cseng a fülem, van erre valami megoldás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A bal fülem 5-6 napja cseng és egy kicsit be van dugulva, a hallásommal nincs nagy baj a mély hangokat viszont nem igazán hallom a bal fülemmel. Voltam orvosnál de azt mondta jövőhetén menjek el hallásvizsgálatra és 2 nappal utána a köv. rendelésre menjek vissza ellenőrzésre. A neten annyi hülyeséget olvastam hogy kezdek megijedni (pedig a neten nem kell elhinni mindent). Van olyan itt akinek hasonló sérülés miatt csengett a füle ? Mi segít ilyenkor ? Remélem nincs semmi komoly baj :S

2014. jún. 6. 16:30
 1/1 Attila1025 válasza:
Szia! Mi a helyzet, változott valamit a helyzet? (Én is hasonló gondokkal küzdök...)
2014. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!