Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gipsz levétele után meddig...

Gipsz levétele után meddig lesz így bedagadva a bokám?

Figyelt kérdés
eltörött a bokám,lassan egy hete hogy levették a járógipszem de nehezen megyek,nem csak a törésnél fáj hanem a bokám belső része is,nagyon bedagad azután hogy sétálok vele , az orvos nem küldött el gyógytornára,semmit nem kaptam rá. valami ötlet ?

2014. jún. 23. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, hol voltál dokinál, de a sportkórházba menj el mindenképp! ott megmondják a pontos okát. egyébként flector tapaszt és/vagy krémet ajánlom, ha krém, akkor jeget rakj rá ahogy bekented 15 percre, az segíti a felszívódást, és próbálgass fekve, felpolcolt lábbal karmolást és lazítást váltani minél többször. illetve ha van bioptron lámpád azt ajánlom nagyon! jobbulást
2014. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ :)
2014. júl. 6. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gipszem,s mikor levették,be volt dagadva.Ez természetes.Gondolom már lassan járkálsz a lábadon.Azért van bedagadva mivel eddig nem járkáltál ,szóval hülyeség nem kell elmenni kórházba.Egyik ismerősömnek is be van dagadva nemrég vették le a gipszet ,kenegeti activon géllel az sokat segít.Mivel addig nem volt használva a láb ,természetes hogy dagad,mivel járkálsz rajta s erőltetve van.Nem kell mindenért orvoshoz rohanni.
2014. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!