Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » .2012. Decemberében volt...

.2012. Decemberében volt oltva utoljára egy hete kapott 8-éves kutya aki megharapott engem is és a páromat is. Tegyek-e valamit és ha igen akkor mit? Nem mélyek a sebek éppen csak felszinesek és azonnal fertőtlenítve lett, kicsit fáj és duzadt.

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A joindulatodtol fugg mit teszel. Nyilvan minden elolenynek van erzekeny pontja, amitol hirtelen ideges lesz. Ki tudja mit elt at eddig. Ha csak felszinesek a serulesek, akkor csak megkapott. Lattam mar csunya harapas sebet, megnezni is fajt.

El kell nyerni a kutya bizalmat ha meg akarod tartani.

2014. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát nem sikerült megérteni a kérdést úgy látom.

A kutyaharapással mindenképpen orvoshoz kell fordulni, mert elfertözödhet, ne adj'Isten súlyosabb betegséget is elkaphatsz. Szerintem egy tetanusz nem árt.

2014. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!