Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokasérülés lassan egy éve de...

Empi3 kérdése:

Bokasérülés lassan egy éve de még mindig nem az igazi, mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
a fentebb említettek alapján,egy éve történt egy részleges belboka szakadásom,amit ki is pihentem kellően(habár az egy hetes fekvőgipszet túlzásnak éreztem..)Ezek után,rehabilitáció,plussz pihenés következett körülbelül hat héten keresztül.Szépen javulgatott a lábam, de egy bizonyos mozdulatra ami a sarkam letapadása illetve előre tolása következtében jött,mindig rásérültem,egy két heteket kihagytam,majd ismét visszatértem a pályára.Most ismét gyógytornázok vele,mert az a duma,hogy gyengék a szallagok,de én már el vagyok bizonytalanodva...Ebben szeretném tapasztalatotokat illetve tanácsotokat kérni,előre is köszönöm! 19/f

2014. aug. 29. 22:26
 1/2 anonim válasza:
Kérd ki egy orvos véleményét! Az ilyesmi nem játék ilyen fiatalon! Biztos lesz valami hasznos gyógyszer vagy terápia, ami segít. Sportolsz valamit? Nem lehet, hogy az érzékenyebbik bokádat nagyon megerőlteted?
2014. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom valaszod,masodjara,igen focizom.Elkezdtem gyogytornazni most egy komolyabb szakembernel, es eros javulas van :) remelem igy fogok haladni tovabb,de par napon belul azert elmegyek egy orvoshoz is,elmeselni neki a panaszaim sorat.
2014. szept. 4. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!