Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb 1 hónapja ráütöttem kalapác...

Kb 1 hónapja ráütöttem kalapáccsal a mutatóujjamra, teljesen belilult. Azóta van ahol halványodott, de az ütés konkrét helyén ahol áll a száraz vér, nem halványodik. Ez a száraz vér el fog tűnni, vagy fel fog szívódni valahogy?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem jól elbénázták a vérvételem és kb egy olyan 5-6 hétig az ottmaradt vértől mindkét könyökhajlatomban (mindkettőből próbáltak venni) lila és penészzöld között váltakozó 5-6 centis foltok voltak de aztán elmúlt.
2014. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az már csak nagyon lassan,ahogy nől a körmöd úgy fog eltűnni.Ha legközelebb így jársz,szúrd ki a körmöd tűvel(táblatű a legjobb erre,mert könnyebb megfogni,mint a simát),akár több helyen is,hogy a vér kimenjen alóla,és így csökkenjen a nyomás.A szúrás nem fáj,és utána nem fáj annyira a körmöd(tapaszalat, voltam már így többször is).
2014. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!