Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tehetnék egy megnyúlt...

Mit tehetnék egy megnyúlt boka ínszalaggal?

Figyelt kérdés
Nyáron (nem emlékszem pontosan mikor, kb a közepe felé) leestem egy lépcsőn és csúnyán megrándult a bokám. Már szinte teljesen begyógyult mikor sulikezdés előtt egy nappal megint meghúztam, az nem volt olyan vészes. Majd suli első vagy második napján is meghúztam megint, az megint csak nem volt vészes és ma reggel is sikerült megint. Bementünk a balesetire ahol elmeséltem a nővérnek aki mondta hogyha nem gyógyult be az ín mikor újra meghúzom, megnyúlik és még pár ilyen és elfog szakadni aztán mehetek a műtőbe. Barátom anyukája ajánlotta a bokamerevítőt de csak akkor tudnám hordani ha már ez meggyógyult mert amíg fáj nem tudom egyenesen tartani a lábfejem. Gyógyulás után is ér valamit? És mi történik ha megint elesek? Megfogja eléggé a lábam hogy ne húzzam meg megint vagy ilyen téren a hajamra kenhetem? Ti mit ajánlotok?
2014. szept. 9. 15:37
 1/1 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok :( Ha még aktuális a probléma írj és elmondom én mit szoktam csinálni vele! :)
2015. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!