Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 hete nagyon megdagadt a...

2 hete nagyon megdagadt a bokám. Most vizes borogatást akarok rá tenni. Mennyi időnként kell cserélni a borogatást?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 17:53
 1/7 *Victorique* ***** válasza:
Ecetes vizes borogatást tegyél rá (fél liter vízbe 4-5 evőkanál ecet) ez leviszi. Én egész éjszakára fent szoktam hagyni, persze zacsiba bugyolálom, hogy ne legyen minden ecet szagú, de tényleg hatásos.
2014. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mitől dagadt be?
2014. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,hogy mitől dagadt be azt nem tudom.
2014. szept. 18. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Arany bogaram, ne kuruzsolj! Mutasd meg orvosnak. Ha két hete nem lohad le a daganat, annak biztosan oka van!
2014. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mutatsd meg orvosnak.

15 évesen, két hete bedagadt bokák, mutathatnak olyan betegséget, amit nem fog a borogatás eltüntetni.

ORVOS!!!

2014. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

15 évesen elég fiatal vagy a bokadagadáshoz. Orvos látott-e? Bokád dagadhat a túlzott sófogyasztás miatt, túlsúly miatt, sok állás vagy egy helyben ülés valamint, ha valamilyen okból kifolyólag megköti a szervezeted a vizet. Ez lehet egy vese vagy szív okozta ödéma. Mindenképp teljes kivizsgálást igényel, nagylabor, vérnyomás ellenőrzés.

Egyébként ha felpócolod a lábad többet segít, mint a borogatás, de ezen most orvos tud segíteni.

2014. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!