Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap megszurt valami picit,...

Tegnap megszurt valami picit, nem tudom mi, reggelre bedagadt a kezem normális ez?

Figyelt kérdés
szoval minimális 1-2mm szurás volt, letéptem a bört rola. Dolgoztam nem fertötlenitettem le. Délután takaritottam, és a vizköoldást us puszta kézzel végeztem,de aztán mégis vettem fel kesztyüt hozzá.ma reggelre a hüvelykujjam azt szurtam meg a porcnál, bedagadt és fáj a behajlitás is. Voltam az ambulancián adtak egy tetanuszt,lekezelték de még mindig dagadt és fáj. Gondolom normális ez, de szerintetek is az? Illetve mitöl lehet ez egy pici szurás hogy okoz ilyet, nem fogok vérmérgezést kapni?
2014. szept. 21. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tetanusz elleni injekciót kaptál, akkor nem fogsz vérmérgezést kapni. A vízkőoldást nem kellett volna megszúrt sebes kézzel végezni, de ezt már gondolom te is tudod. Az hogy bedagadt és fáj, azt jelenti, begyulladt. Lehet, hogy egy hétig is fájni fog. Ez normális dolog, de tudom, hogy kellemetlen. Jobbulást kívánok.
2014. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!