Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett?

Mahhoo3-3 kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Elestem a lépcsőn kb 1,5 órája (most 5 ora van) és a bal oldalon a medencecsontom (gondolom az az) a csípőmnél... Na az alatt vann olyan puha rész ahol nincs csont. Arra ráestem és akkor utána nagyona nagyon fájt, de par perc utan felkeltem es csak egy nagyon picit fájt, viszont most egyre jobban faj, mar csak nehezen tudok járni. Anyukám azt mondta hogy az ott a comb izület. Ott van valami aminek komolyabb baja lehetett? Nem szeretnék elmenni orvoshoz mert mindig minden zuzodassal meg ilyenekkel Elmegyek es a szüleik mar unják h engem kell hurcolni a kórházba 😂 ( azert nincs olyan gyakran évente 2,4 szer...) de akkor is. Ezzel nagyon muszaj muszaj muszaj elmenni vagy ha csak meg rosszabb lesz es mi van ott ami megserulhetett? (ez a 2 volt a kérdésem igazabol)

2014. okt. 17. 17:13
 1/2 A kérdező kommentje:
(ezt én gondolom): Ha a lépcsőn megyek fel extrém rossz. Lehet hogy csak bedagadt es ha befeszítődik a combizmom nincs elég hely és csak ott nyom valamit és ezért fáj?
2014. okt. 17. 17:25
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem fáj annyira.
2014. okt. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!