Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez most zúzódás vagy rosszabb?...

Ez most zúzódás vagy rosszabb? alig mozgatom, am a középső ujj alatt fáj az a bigyusz alatt, boxoltam egyet a falba és most azegész kezem dagi és ott ahol ütöttem, ott lila lent a képek

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. okt. 31. 10:21
 1/10 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni, h az 1, és 3, a beütött kezem, a 2, és a 4, összehasonlitas képpen készült
2014. okt. 31. 10:24
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne találgass.

Szeretnél valami maradandót?

Orvos->röntgen->gipsz.

2014. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az ok, mondjuk tudom hajlitani csak nagyon kicsit, ahhoz h én ökölbe is szoritsam...

csak kicsit fáj ha nem csinálok vele semmit :/

am kössz a komit, és elmegyek orvoshoz

2014. okt. 31. 10:32
 4/10 intrepid ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Még ez sem volt törés a Röntgen szerint.

2014. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

megnézettem dokival, csak zuzodás,még itt vagyok az ambulancián és nem tudom, mire számítsak

kenegetni kell+ fásli, v adnak valami 1 hetes nyugtato gipszet?

2014. okt. 31. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak kenegetni kell majd, fekete nadálytő krém például elég jó az ilyen zúzódásokra.
2014. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, csak mer ugy hallottam, h néha ezt is gipszelik nyugtatojellegüen
2014. okt. 31. 16:07
 8/10 A kérdező kommentje:

az gond, ha most még dagibb, meg h jobban is fáj??

az egész kezembedagadt nameg prsze huzodik is

mért van ez??

2014. nov. 1. 10:06
 9/10 szamo77db ***** válasza:
Szólj az orvosnak, RTG újra és ha törés van, akkor gipsz. Én is voltam így, a jobb kezem oldalát ütöttem be, gondoltam, vizes ruházom majd, de másnap reggelre feldagadt csúnyán, így aztán elmentem a traumatológiára. Sajnos a csont elmozdult, míg azt helyretették, azt hittem megőrülök, úgy fájt. És aztán persze gipsz. Azt hiszem 4 hét múlva vették le, de a kisujjam ferdén áll, hiába kínoztak meg, nem jól forrt össze. Mindegy, már megszoktam!
2014. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, már rég voltam és begipszelték féloldalasan 2 hétre :))
2014. nov. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!