Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üdv. Kezdetleges ágyéksérvem...

Üdv. Kezdetleges ágyéksérvem van már 5 éve. Próbáltam rá eddig vigyázni és nem is volt semmi baj.4 hónapja elkezdtem konditerembe járni és egyre jobban megerőltetem magam. Tudok valamit tenni ellene, hogy elmúljon? Többi lent

Figyelt kérdés
Köhögésnél,vagy nagyobb erőlködésnél mindig érzem,hogy kicsit kiugrik,csak csak 1 kicsi dudor,nem záródott ki és még nincs is annyira kint,de már 5 éve ez megy.Nem tudom valahogy megerősíteni a hasfalamat? Vagy 1x kiszakad és akkor műtét? A válaszokat előre is köszönöm

2014. nov. 2. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ágyék az hátul van, elől a lágyék található, a hasfal alsó részén combhajlatnál. El kell menni egy sebészhez és összevarrja megfelelő helyen, Nem érdemes sokat lacafacázni, mert magától nem zárul be, legfeljebb a bélszakasz kizárul és akkor nagy a gond.
2014. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
orvosod mit mond?
2014. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam.Tavasszal voltam és kb. ugyanilyen állapotba volt.Azt mondta,hogy ez nem sérv..hülyének nézett..hát akkor mi lenne? Biztosra veszem,hogy az.
2014. nov. 2. 19:12
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Akkor nézesd meg másik orvossal. Jobbat nem tudok.
2014. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem 6 évig volt meg a sérvem az első 4-5 évben semmi problémám nem volt vele. Tudtam mindent csinálni. Az iskolába is a legjobb futók között voltam. Voltam vele orvosnál azt mondta érdemes megműteni mert csak rosszabb lesz de én nem foglalkoztam vele. Utolsó évben viszont dió méretűrről 3x akkorára nőtt.Akkor még suliba jártam a buszozás szenvedés volt meg minden amikor kint maradt.

A lényeg hogy én jobban jártam volna ha megműttetem mikor még kicsi. A műtét meg rossz nem volt inkább érdekes :D az érzéstelenítés jobban fájt meg a katéter

1 jó tanács ha műtét lenne belőle : Műtét után nekem azt mondták igyak sok folyadékot. ja.... én ittam de az érzéstelenítő a Károlyból megy ki utoljára :D olyan érzés volt mintha fel akarnék robbanni már a végén én kértem a katétert.

2014. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is éltem vele mint,hal a vízben,de tegnap szerintem továbbrepedt,emeltem a súlyokon jobban erőlködtem és biztos,hogy nagyobb mint volt..de ez sem vészesen nagy még..nem tudom,hogy mit csináljak..vigyázzak vele és nyomjam tovább? vagy pihentessem kicsit?...
2014. dec. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!