Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megrázott az áram, mit tegyek?...

Megrázott az áram, mit tegyek? A részletek lent!

Figyelt kérdés

Az történt, hogy kihúztam a konnektorből a laptop töltőt (a laptop -ból már ki volt húzva) és amikor kihúztam véletlenül a villa hozzá ért a bal kezemhez, kb egy másodpercig rázott és egy piros pötty maradt a helyén, ami már eltünt.

A kérdésem, hogytörténhetett valamilyen belső sérülésem? Hangsúlyozom, hogy amikor megrázott, akkor már mind a két vége ki volt húzva. A laptop töltő 65W -os, Az van ráírva kimenet 3.33A és 19.5V. A bemeneti vége rázott meg, amikor kihúztam. Nagyon fontos!



2014. dec. 2. 15:20
 1/3 anonim válasza:
engem kenyérpirító rázott meg, egy mp-ig így végigrángott az egész kezem, elég érdekes volt :D de sztem nem lett bajom, legalábbis nem tudok róla :D
2014. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bajod lett tőle. Engem rázott már meg kísérletezés közben akkora nagyfeszültség, ami 15 cm szikrát ad, ráadásul áramerőssége is volt neki mert feltöltött kondik sültek ki. Persze nagyon jól bírom az áramütést. Lerobbanthatta az erekről a kezdődő mészlerakódást. Na jó ez az utóbbi mondat csak vicc volt.
2014. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz belőle. Viszont a konnektorból mindent úgy kell kihúzni hogy egyik kézzel nyomjuk a konnektor burkolatát a fal felé és másik kézzel húzzuk ki a dugaszt.
2014. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!