Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Véletlenül üveget nyeltem!...

Véletlenül üveget nyeltem! Lehet tőle komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap kimentünk sörözni a haverokkal és amikor kinyitottuk a sörösüveget eltört a teteje. Mindenesetre kiöntöttem egy pohárba, de amikor ittam belőle, éreztem hogy egy üvegdarab ott a számba, amikor ki akartam köpni már túl késő volt. Mivel mennem kellett, gyorsan fogtam magam és vettem egy kebabot, hogy ha esetleg fönnakadt volna a torkomon (úgy éreztem egy kis ideig) akkor levigye. Aztán amire visszaértem a kollégiumba tiszta pánik voltam. Nem volt nagy üvegdarab, szerintem alig lehetett nagyobb a kisujjam körmének a felénél, de mégis féltem. Apa azt mondta, hogy a doki nem sok mindent tud csinálni, így hát hazamentünk és lefeküdtem aludni. Ma amikor ettem egy kis kenyeret úgy éreztem, hogy még mindig ott van a torkomban. Lehetséges ez, vagy csak beképzelem? Egyébként nem szédülök, nem fáj ha nyelek vagy levegőt veszek és nem véres a székletem/vizeletem.

Köszi a válaszokat!


2014. dec. 20. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg baj nélkül távozik majd alul. Azért érzed a torkodban, mert végigkarcolhatta.
2014. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!