Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akinek tartozok párezer forintal de nem tudom neki visszaadni. Belegondoltam abba, hogy eltöröm a kezem és kapok rá egy ki pézt a bíztosítótol. ez az egyetlen bíztosításom

Nagyon nehéz passzban vagyok, nincs munkám, tele vagyok adóssággal... Teljesen kifordultam magamból, mást nem tudnék csinálni.

Kérem, csak AZ ÍRJON, akinek normális tanácsa van!! NAGYON FONTOS!!



#biztosítás #kéztörés #balesetbíztosítás
2014. dec. 22. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzről van szó? Nem tudsz eladni valamit neten, ami fedezné? Szerintem ne tördeld magad. Még az is jobb megoldás, ha családtagtól vagy nagyon közeli jóbaráttól kérsz kölcsön, hogy megadd, mert ők türelemmel kivárják, hogy talpra állj a válságodból. Ez nem járható út?
2014. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem. Már annyit kértem tőlük, amit nem tudtam visszaadni nekik, nem tudám megtenni... Tetőtől talpig vagyok a kifizetendő adósságaimmal. a pénz úgy 10.000 ft lenne, amit nem tudok csak úgy előteremteni. ez lenne az egyetlen megoldás.
2014. dec. 22. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:

És most kéri vissza?

Akkor netes munka? Mihez értesz? Dolgozol amúgy?

2014. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
munkanélküli vagyok
2014. dec. 22. 09:41
 5/8 A kérdező kommentje:

melyik csontért adnak 10000-et?

melyik nem fáj annyira??


muszáj megtennem, nem érdekel, mit mondtok. vagy egyn egyszerű kéztörés, vagy egy nyomorúságos élet az utcán

2014. dec. 22. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekel mit mondunk? Elvileg tanácsot kérni írtad ki a kérdést. Ha elhatároztad, nincs más. Én magamból indulok ki, voltam már olyan helyzetben, amit írsz, nulla bevétellel, több százezres nagyságrendű adóssággal, de megoldottam. És nem kéztöréssel.


Ha te elhatároztad, és nem érdekel, ki mit mond, akkor hajrá.


Hogy melyik csont éri meg, azt a biztosításodban tudod elolvasni, mire fizet és mennyit.


Sok sikert -.-

2014. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként azt ne hidd, hogy eltöröd magad és másnap lesz pénzed. Hónapok kérdése is lehet a dolog.
2014. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Ne csinálj ilyet, ezt még olvasni is rémes. Nincs valamid, amit esetleg el tudnál adni, hogy egy kis pénzhez juss? Akárhogy van is, ezt a magad ellen fordulást meg ne tedd!
2014. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!