Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmenjek orvoshoz vele?

Elmenjek orvoshoz vele?

Figyelt kérdés

két hete történt kb, hogy veszekedtünk iszonyu dühös lettem és beleütöttem a kezem a falba többször is. Elég csúnyán nézett ki nem nagyon tudtam mozgatni. Következő nap már jobban tudtam mozgatni de még mindig csunyán nézett ki pár napig, a fájdalom viszont nagyjábol elmult. Következő napokban néha belilult néha nem, nemtudom mitöl függött. Mostanában viszont nem javul ha ökölbe szoritom a kezem vagy teljesen kinyujtom még mindig fáj és nyomásra is. na meg mintha lenne rajta egy kis repedés amikor kinyujtom egy része befelé megy és ha hozzáérek érzem is hogy ott beesik egy részen. Amugy a középsö ujjam bütykéröl és a csontrol lefele a csuklom felé lenne szó. sajnos nemtudom jobban leirni az a rész ami ütközik a fallal ha ökölbe van szoritva.

bocsi ha érthetetlen lett igy sikerült összeszednem :/

köszi elöre is a válaszokat :) 17/L


2014. dec. 22. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
irány a doki és 6 hétig hordhatod a gipszet mert bisztosan törés, ha nem is tört el de ahhoz nagy mázli kell akkor is irány az orvos egy RTG mindenre választ ad
2014. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem javul,mindenképpen.Nem ártana.És máskor ügyelj rá,hogy ilyesmi ne forduljon elő:/
2014. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!