Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megrázott az áram!? Bővebben...

Megrázott az áram!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Rossz indulatú sérvem van emiatt fáj a szívem, és mikor ma húztam ki a töltőmet megrázott az áram elég erősen (füstölt a töltő ezért is akartam kihúzni) jobb kezemmel húztam ki, de a végét fogtam a bal kezemmel és most fáj a szívem és a bal kezem zsibbad, kb. Egy órája történt.

Forduljak orvoshoz? Vagy mi a teendő?



2014. dec. 27. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajnali 1 van, ilyenkor már max ügyelet vagy mentők elérhetőek. Szóval még várj egy kicsit és ha rosszabb lesz akkor hívd ki a mentőket. Erre mást nem lehet írni. És ne itt gyikezzél ha megb@.zott az áram, hanem pihenjél.
2014. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a mentőket, meséld el, mi történt, és ennek megfelelően adnak tanácsot, vagy küldenek érted embert. Amíg nem jönnek, vagy ha egyáltalán nem jönnek, ihatsz enyhén sós vizet, hogy híguljon a véred, nehogy trombózis legyen belőle. A nap folyamán azért én mindenképpen ellátogatnék orvoshoz, mert ennek már nem kellene fájnia.
2014. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. dec. 27. 01:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell haladéktalanul fordulni. Nem szabad így hozzányúlni egy hibás elektromos cucchoz, amitől ilyen várható. Csak akkor megy beléd az áram, ha van hol kijönnie. Mivel a másik kezeddel is megfogtad, így az egyik kezeden bement, a másikon ki, szóval a szívedet is érinthette. Ha csak 1 kézzel fogtad volna meg, és nem vezetőn állsz, akkor jó eséllye csak 2 ujjad között lett volna az áram.
2014. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, jól vagy?
2014. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm.

Szerencsére semmi nem történt, legközelebb óvatosabb leszek.:)

2014. dec. 27. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól van akkor, örülök, hogy jól vagy! ^^
2014. dec. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!