Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap eltört a lábam, a...

Tegnap eltört a lábam, a gipsz végig ilyen rossz lesz? És végig ennyire fog fájni a törés helye?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj most is a lábam, a fekvőgipsz nehéz. Milyen lesz a járógipsz majd később?


Két lábközépcsontom tört el, ahogy kibicsaklott a lábam tegnap a síkos járdán az ónos eső miatt.

Még sohasem volt törésem, gipszem sem.

31/F



2015. jan. 3. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog végig fájni, napról napra jobb lesz!!!
2015. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 19-én törtem el a szárkapocscsontom, a harmadik nap azt hittem, hogy már soha nem fogok tudni járni annyira fájt, a fekvő sokáig rossz lesz még sajna.Türelem, türelem:)

Feltették másfél hét múlva a járót és teljesen jó, semmi fájdalom, kicsit az elején nehéz lesz benne járni, de később száguldozhatsz:DD igaz nekem könnyített gipszem van.

Remélem tudtam valamit segíteni:)

2015. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a fekvőgipszek átka. Nekem is volt benne részem és gyakorlatilag sehogy nem tudtam úgy helyez a helyezkedni hogy ne fájjon. Még ez a heted nem lesz túl jó,de ha vígasztal akkor ahogy telik az idő egyre jobb lesz. Próbáld lekötni magad, vagy aludj ammenyit tudsz,én majdnem átaludtam az egészet,már ha kapsz jó kiütésre való gyógyszereket. A járógipsz már ehez képest más dimenzió. Minden szempontbol jobb és első 2 nap után már szinte semmid nem is fáj benne. Persze ez nagyban függ a fájdalomküszöbödtől.
2015. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!