Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Áramütéstől milyen bajom lehet?

Zolibalogh kérdése:

Áramütéstől milyen bajom lehet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kb. 2 hete rájöttem hogy elromlott a 420w tápom csak búgást hallotam belőle, meg akartam hallgatni fedél nélkül, hogy vajon mi lehet a gond csakhogy rajta hagytam a csavarhúzót a tápn és amikor ki akartam venni hozzáértem a táphoz megrázott, a jobb karom vagy fél órát zsibbadt, de nyoma nem maradt és éreztem, hogy elkéne menjek orvoshoz, viszont másnap suliban nem egyszer megszédültem. Azóta semmi bajom nem volt tegnapig amikor kondiban voltam edzés közben szédültem, bedugult a fülem... Nem tudom a kettő össze e függhet, gondoltam megkérdezem. Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 7. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A legenyhébb kis tűszúrás, kis zsibbadás, a legrosszabb a halál.
2015. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áramütéstől a vérben vérrögképződés lehetséges. Ami köztudott infarktust és embóliát okozhat. Jobb lenne orvoshoz fordulni, mert napokig fennáll a fentiek veszélye.
2015. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Muszáj? Csak nem halok meg... :D
2015. jan. 7. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Élsz még?..
2015. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen :D
2015. jan. 9. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezt megúsztad! :)
2015. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!