Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nemrég megvágtam a combom és...

Nemrég megvágtam a combom és maradtak utána ilyen fehér csíkok - nem heg, mert nem domborodik ki csak egyvonalban van a bőrömmel- hogyan lehetne eltuntetni?

Figyelt kérdés
Gondoltam ra hogy majd nyaron barnulok es ez is a borom szibehez igazodik majd szerintetek? Kerlek a miert csinaltad, elobb kellett volna gondolkoznod stb. Kerdesektol kimeljetek elore is koszonom.

2015. jan. 18. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A bőr kb 30 nap alatt megújul. Ne problémázz, csak akkor ha tovább is látszik majd. A nyár meg még messzi van.
2015. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Borosta2 ***** válasza:
tehát vagdostad magad... szégyenled tehát tudatában vagy, hogy nem jót tettél, de most attól félsz, hogy más is észreveszi(gondolom közbe jött valami barát/barátnő(sajna nem írtál nemet) és félsz hogy észreveszi mert ki más nézegetné amúgy a combod) eltüntetni nem tudod mert másképp is barnul ott a bőr(honnét tudom? a kézfejem a munkám miatt tele van hegekkel...) egy tetoválás esetleg segíthet.
2015. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem de azert meg johetnenek otletek ha tudtok :) es amugy lany vagyok 14 eves es nagyon megbantam
2015. jan. 18. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

A heg nem feltétlenül domborodik ki, tehát ami a sebek után maradt, az heg. Idővel elmúlik. Én 6 éve vágtam meg magam legelőször, tehát idővel sok hegem lett. Jó hír, hogy nagyon szépen el tud halványulni. Persze, ocsmány az alkarom a sok hegtől, de pont a napokban néztem, hogy már sokkal kevesebb látszik, mint régebben (most már a combomon csinálom, ha mégsem tudom megállni).

Úgyhogy nyugi, 1-2 év múlva csak te fogod észrevenni, mert nem lesz feltűnő. :)

2015. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Borosta2 ***** válasza:
basszus én 15re tippeltem volna, de a lányt legalább eltaláltam.
2015. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudsz venni körömvirágrkémet vagy bőrradírt, azok nagyon sokat segítenek. :) Idővel elhalványul, de valamilyen nyoma mindig lesz. Ha lebarnulsz, akkor ott marad az a fehér csík, és csak még feltűnőbb lesz... Amúgy örülj neki, hogy nem púpos, mert azok soha nem múlnak el (anyának van egy 15-20 éves olyan hege, és még mindig nem múlt el neki...)
2015. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!