Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fájhat a térdem?

Miért fájhat a térdem?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve ráestem a bal térdemre úgy,hogy egy léc élén állt meg a térdem. Hosszan nem tudom behajlítva tartani (pl.autóban max 1 óra). Amióta ez történt meg van duzzadva. Van mikor allandóan fáj ha ki van nyújtva ha be van hajlítva. De van olyan is amikor egyáltalán nem. Orvosnál voltunk azt mondta nem lát semmit.

18 éves lány vagyok.



2015. jan. 18. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz, röntgeneztesd meg, ez nem normális. Porcleválás is lehet.
2015. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat vágtattál
2015. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez pedig nem rendes. másik orvost próbálj
2015. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Orvos, mindenképpen, sürgősen. Ha kell, akkor magán, de menj addig, amíg nem mondanak valami értelmeset. Ez nem normális.

Addig is, ha be van dagadva, akkor fekete nadálytő krémmel bekenheted, nekem az mindig segített.

De egyet nem értek... 10 éve fáj, és eddig... Nem foglalkoztál vele? Vagy egyszer elmentél orvoshoz, azt mondta, hogy oké, és ennyiben hagytad? Vagy most jobban fáj?

Az a baj, hogy ennél többet, hogy orvos, gyógykenőcs, neten keresztül nem tudunk neked segíteni, mert nincsen MRI-s szemünk, ill. nem tudunk többet. Ha gondolod írj privátban, sok sikert a javuláshoz! :) 17/L

2015. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Többször nézettük már de nem látnak semmit. Eddig is foglalkoztam vele mivel szörnyen idegesítő, hogy fáj.

Azt mondják kenjem fastum géllel.. kentem kb fél évig semmi nem változott. :/

2015. jan. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!