Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy eltörött? :/

Lehet, hogy eltörött? :/

Figyelt kérdés
Ma tesiórán fociztunk, és egy gyerek elgáncsolt. A kezemre érkeztem. Abban a pillanatban belenyilalt a fájdalom, majd el kezdett zsibbadni is. Piros is, de már enyhült, néha érzek egy tűszúrásnyi fájdalmat, de nem vészes. Be is van dagadva, ha megnyomom, akkor a kezemben egy émelyítő fájdalom fut végig. Nagyon kellemetlen érzés. Még sose tört el kezem, Úgyhogy nem tudom, hogy ez most az e. Holnap megyek röntgenre, de kíváncsi vagyok, ti mit mondtok. Ha tudok, teszek fel a kezemről képet, hátha segíthet. A válaszokat elöre is Köszi!

2015. jan. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegényke. :(
2015. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Egyszer guggolás közben elvesztettem az egyensúlyomat és balra dőltem. A bal kezemre érkeztem, hirtelen nagyot nyilallott. Elmentem a traumatológiára és a rtg kimutatta, hogy a bal kézfejem keresztben eltört. Ezek alapján, no meg amit leírtál, van esélye, hogy sajnos te is törést szenvedtél. Írd már meg holnap, hogy mi lett a vizsgálat eredménye, mi van a kezeddel. Akár priviben is.
2015. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha be is dagadt, lehet. De lehet, hogy csak megzúzódott. Én tavaly tesin jártam az egyik ujjammal úgy, hogy kosarazás közben a labdába nyúltam. Pár perc alatt bedagadt, belilult, nem tudtam mozgatni. Aznap elmentem még úszóedzésre is, pedig nagyon fájt. Másnap menetem röntgenre, és csak zúzódott. Viszont barátnőm ugyanígy járt tesiórán, mint én, neki ugyanúgy nézett ki, mint nekem, és neki törés is volt.
2015. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A törött kéz jellemzője: kék-zöld folt van a sérülés helyén, be van dagadva, és akkor is fáj, ha mozdulatlanul van valahol, lóg a levegőben vagy valamivel támasztod. A fájdalom nem enyhül, csak erősödik...
2015. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Voltam orvosnál, a papíron az van hogy az orsócsonto.bol letört egy darab, most síbbe tették. De nekem nem fáj annyira.

2015. jan. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!