Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap véletlenül felpofoztam...

Tegnap véletlenül felpofoztam a gyerekem és azóta dadog. Vajon nem lehet tudni a baja? Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni mi a baja, mert jövőhéten kell menjen iskolába. Köszönöm a megértő válaszokat!

2015. febr. 4. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül???
2015. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Sztem sokkot kapott pszihológushoz kellene vinni. De milyen szörnyű tettet követhet el egy gyerek(!!!) amiért ezt kapja?????
2015. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól, hogy felpofoztad..
2015. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd pszichológushoz a gyereket, mert úgy látszik nagy trauma érte.
2015. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"véletlenül" ....ehhhh



Komolyan mondom, segítő szándékkal. Vidd el a gyereked pszichológushoz, de kérj segítséget magadnak is. És a dolgot feltétlenül tárjátok fel, mert később ez csak rosszabb lesz. A szakember nem azért van ott, hogy megítéljen, hanem segíteni akar. Neked is.

És a gyerek anyja mit szólt mindehhez?

2015. febr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap alaposan megbeszéltük az esetet, a kedve is felderült. Annak ellenére, hogy már nevetgéltünk is még mindig megvannak a fonetikus problémák. Lehetséges, hogy végleges a probléma?
2015. febr. 5. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy 1 nap múlva megbeszéltétek, és ettől nem múlt el a dadogása, még nem végleges a baj, csak az ilysmi mélyenható munkát igényel. Ezzel a másnapi megbeszéléssel még nincs vége.
2015. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek? Az én gyerekem is dadogott egy ideig kicsinek, pedig soha nem emeltünk rá kezet. Szerintem a gyerek megpofozása a te nevelési kudarcod. A gyerekekkel nagyon türelmesnek kell lenni és mindég lassan beszélj hozzá. Szinte nyújtva mond neki a mondandódat. Ha türelmetlen vagy vele és bántalmazod, az az egész életére ki fog hatni. Nálunk kinőtte a kislányom a dadogást, körülbelül 2 évig tartott.
2015. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Engem még szíjjal is vert az anyám, ha olyan kedve volt, minden apróságért. Alaposan belegázoltál a gyereked lelkébe. Lehet, hogy tényleg szakember segítségére szorul. Minden esetre azt ajánlom, a büdös életben kezet ne emelj rá többé! Micsoda dolog ez? Te nem vagy anya! Véletlenül nem lehet egy gyereket felpofozni! Most meg fo#sol, nehogy maradandó károsodása legyen! Szégyelld magad!
2015. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!