Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bal lábamon kül boka tőrés...

Bal lábamon kül boka tőrés volt mütét lemez csavarok 2 hete műtöttek kérdezem nem lehet a gipsz helyett 2 hét után valami könnyebb rögzitést kapni? Még 4 hét ez a fekvőgipsz de már idegileg nem nagyon birom

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 14:17
 1/3 anonim válasza:
Szia!Nekem is bokatörésem volt ,műtötték,1 lemez,8 csavar.8hétig volt fekvőgipszem,de a második héten megkérdezték hogy nem szeretnék-e könnyített műanyag gipszet,és kaptam.Igaz hogy 11 ezerbe került,de sokkal könnyebb volt,és szellőzött.Neked nem ajánlották fel?
2015. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha műtötték, akkor nem hiszem hogy elöbb leveszik a gipszet. Az én bokámban még törést sem láttak, illetve szalagszakadás lehet, de nem biztos és már 3 hete gipszben van a lábam. A sérülés nem is fáj, menni nem tudok a gipsztől, mert nyomja az előző lábszártörés miatt műtött lábam. Nekem műanyag gipsz van, ez 10.000 Ft-ba került. Körülbelül felea súlya a rendes gipsznek.
2015. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En 4 hete voltam mutve,belso,kulso bokaval.Ugyan ugy szegeket meg femlapokat kaptam.Rogton mutet utan 2 hetig sinbe tettek a labam.Most meg mar 2 hete konnyuszerkezetu muanyag (fekvogipsz)van a labamon ami kozepen el is van vagva ha bedagad a labam letekerem az ontapados gezt es egy kicsit fellazitom.Ezt azert oldottak igy meg mert 2 hetig amig sinbe volt a labam nagyon sokat szenvedtem mivel bedagadt es szoritott meg a verkeringes sem mukodott rendesen.En azt ajanlom menj vissza az orvosodhoz es szolj,hogy mennyire zavar hatha lecserelik a gipszet.Sok kitartast es jo gyogyulast kivanok neked.
2015. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!