Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Már többször kiugrott a...

Már többször kiugrott a vállam, van rá esély, hogy újra strapabíró legyen?

Figyelt kérdés
Egyszer még bemelegítés közben amikor bepörgettem a vállaimat elég gyorsan pörgettem és egyszer csak kiugrott a jobb vállam. Sikerült nagy nehezen visszatennem pihentettem meg minden utána úgy tűnt, hogy jó. Majd egyszer elestem és megint kiugrott és megint sikerült visszatennem vigyáztam rá pihentettem, majd egyszer majdnem leestem a padlásról megkapaszkodtam kiugrott megint a vállam de valahogy sikerült magamat felhúznom. Megfogtam a gerendát kihúztam rajta a vállam és rádőltem és így sikerült megint visszatennem. Utána eléggé fájt. Voltam vele röntgenen ott ilyen latin szöveget írtak rá de röviden annyit jelentett, hogy minimálisan vmi el van mozdulva. Meg talán leváltak a rostok a szalagokról. Mondta a doki, hogy pihentessem meg kenegessem. Összes kiugrás után nem tudtam hátratenni a kezemet. Mondta a doki, hogy mennyek vissza 2-3 hét múlva. Visszamentem már javult a helyzet azt mondta, hogy még pihentessem és megint 2 hét múlva mennyek vissza. Visszamentem már egészen jó volt mondta, hogy kezdjem el lassacskán erőltetni/mozgatni. Mozgatgattam meg ilyenek, már egész jó állapotban volt már most mentem volna masszőrhöz és később csontkovácshoz, de sikerült megint kiugrasztanom a vállamat amikor így vízszintes 45 fokba húztam valamit és egyszer csak kiugrott. Megint ugyan úgy visszatettem és eléggé fáj, vettem magnéziumot porc és csont erősítőt és fekete nadálytő krémet amivel kenegetem. Van rá esély, hogy újra jó és strapabíró legyen a vállam és tudjak vele újra edzeni? (kondi/box). Előtte sokat kajakoztam verseny szinten (7év). Előtte sosem volt baj a vállaimmal, de az első kiugrás óta úgy érzem mintha valami nem passzolna/stimmelne mert vannak bizonyos szögek ahol eléggé kiszeretne ugrani a kis r.ohadék.
2015. márc. 11. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!