Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Benőtt köröm+vadhús? Műtét?

Benőtt köröm+vadhús? Műtét?

Figyelt kérdés
Benőtt körömmel küzdök egy ideje. A Tetran kenőcs sem segített semmit. Rávettem magam, hogy elmegyek orvoshoz, csak az a baj, hogy olvastam hogy hosszú a gyógyulási idő. Hogy tudnék addig suliba járni? Nem tudok többet hiányozni. Akkor csak nyár elején lehetne megműttetni?

2015. márc. 11. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyárig lerohad a lábujjad. Iskolaszünet is lesz lassan, de ha pénteki napon csinálják akkor ott van a hétvége, 2-3 nap után már nem olyan vészes, lehet suliba menni.
2015. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi ember, itt nem egy végtag amputálásáról van szó :D


Nekem mikor volt ez, nagy lábujj (ráadásul több mint 1 évig szenvedtem vele, tehát elég ocsmány volt már) akkor megnézte a doki sebészeten, adott egy időpontot, meg mondta, hogy papucsba menjek lehetőleg, visszamentem:

fel az asztalra, fertőtlenítés-érzéstelenítő, aztán szépen kimetszette a kérdéses részt, bekötözte, lett egy szép nagy gumó a lábujjamon a kötözés miatt, majd go haza, vissza kellett menni 2x kontrollra, meg folyamat kenegetni..

Kb 2-3 napot "pihentem" vele, utána meg mentem dolgozni (raktáros munka, tehát elég sokat kellett mennem)


De lehet jobban járnál, ha nyáron csináltatnád meg, hiszen akkor a papucs mégiscsak kényelmesebb, mint most egy cipő.

2015. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!