Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem múlik el a csonthárt...

Miért nem múlik el a csonthártyagyulladásom?

Figyelt kérdés
Megpróbálok rövid lenni! Kb. 19 éves vagyok és 14éves sportolói múlttal rendelkezem többnyire profi szintem űztem ugyanis tavaly TF felvételi miatt a sok atlétika edzés és rövidtáv futások miatt kialakult a sípcsontom környékén a bokám fölött 10-20 centire egy erős fájdalom az szinte biztos, hogy csonthártyagyulladás abba kellett hagyjam az atlétikát és lassan egy éve nem is sportolok csak konditerembe súlyzóval edzek illetve mostanába újra elkezdtem futni és megint előjött a fájdalom. Mit csináljak?

2015. márc. 11. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz
2015. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! 1 hónapig vártam mire sorra kerültem és csak egy mondatot kaptam "pihentesd"
2015. márc. 12. 09:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Szót*
2015. márc. 12. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!