Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Neked volt már gipszben a...

Neked volt már gipszben a kezed? Mennyire tudtad használni a gipszes kezedet?

Figyelt kérdés
Csak a nyakadba volt felkötve végig, vagy használtad is azért?

2015. márc. 30. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jobb kezem volt begipszelve könyékig. Mivel jobb kezes vagyok, vmennyire muszáj volt használnom a kezemet. Először alig-alig, mert eléggé fájt , de később már a kilógó ujjaimmal egész jól elboldogultam.
2015. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy olyan, hogy elhagyod magad, akkor lazán lehet vele csinálni mindent kb, de ez attól is függ, hogy hol és mennyire van begipszelve pontosan.:)
2015. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem fáj és azzal sincs gond, hogy a vér a kézfejedbe futna, ne hagyd el magad. Vállig érő gipsszel is lehet pl. gördeszkázni is :)
2015. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt vállig érő gipszem és alkar is, eléggé jól ment vele szinte minden, egyedül az alvás volt macerás az elején, én még fociztam is vele, viszont azt nem ajánlom irtó kegyetlen mikor beizzad az egész, eleinte azért még ne igazán használd viszont ne hagyd el magad fokozatosan használd a másikat is:)
2015. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!