Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csuklónál meg a könyökomnél...

Csuklónál meg a könyökomnél tör agipsz, meg dörzsöl, ez mindenkinék így van az elején?

Figyelt kérdés
Egészdn vállig van begipszrlve a karom.

2015. márc. 30. 15:48
 1/5 A kérdező kommentje:
ez már a körkörös gipsz, a félgipsz nem tört az ején
2015. márc. 30. 15:49
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Mindkét kezem volt már eltörve, de ilyen problémám soha nem volt. Mindig kényelmes volt a gipsz. Szerintem menj vissza és tegyenek rá új gipszet, mielőtt ez véresre törné a kezed.
2015. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj vissza, legalább kényelmes legyen, ha már úgyis annyi hátránya van. Kérj bele alábélelőt, vagy ha csak csőkötést raktak a gipsz alá, tegyenek belőle többet, ne csak egyet.

Mid törted el és hogyan történt? Azt hittem, ma már mindenkit csak könyékig gipszelnek.

2015. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kaptam új gipszet, remélem ez jobb lesz, más volt a gipszelő is. görkorival estem el, alkartörés
2015. márc. 31. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh, az nem lehetett kellemes. Mennyi ideig kell viselned? Reméljük, ez már tényleg jobb lesz. Megáll az ész, hogy egész életükben ezzel foglalkoznak, mégse tudnak még ilyen minimális dolgokra se odafigyelni...
2015. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!