Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Végtagficamkor az emlékezetkie...

Végtagficamkor az emlékezetkiesés normális?

Figyelt kérdés
Addig szenvedtem a kutyámmal ( kuvasz ) hogy elkezdett szaladni, és én meg nem engedtem el időben a kötelet és mikor megfeszült akkor elrántott, a vállam meg egyből kikapta a helyéből. Onnantól kezdve szinte semmi emlékem másnapig, nem emlékszem hogy kerültem kórházba, és ott mi hogy volt, csak arról van néhány emlékem ahogy szüleim hoztak haza, de onnan is csak néhány percnyi. Eddig még semmi ilyesmi balesetem nem volt... Pedig szüleim és haverom elmondása alapján aki szintén bekísért a kórházba végig észnél voltam még akkor is mikor helyre tették a vállam viszont mikor helyretették állítólag akkorát ordítottam hogy még kint a váróban is hallani lehetett.

2015. ápr. 29. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális semmiképp. De az sem, hogy egy rántásra kiugrik a vállad.
2015. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem emlékezetkiesésre.
2015. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jól megtermett kuvasz van vagy 40 kiló. Ránt az akkorát, hogy minden további nélkül kificamítja a karod. A rántástól meg az agyad nekicsapódhatott belül a koponyádhoz. Simán előfordulhat ilyen.
2015. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod, hogy csak neki van nagytestű kutyája a világon és másokon nem ránt nagyot a saját kutyájuk...? Nekem is nagytestű a kutyim és ránt akkorát, mint egy kisebb ló. De mégsem ugrik ki semmim és nem ájuldozok napokig utána...
2015. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!