Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elvágtam a farkamat, hogy...

Elvágtam a farkamat, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Elég cink a dolog. Épp szedtem volna le a szőrt hajvágóval (túl nagy volt már és a borotva húzta volna) és mikor vágtam megcsúszott a kezem és belevágtam a szélébe a farkamnak és most NAGYON vérzik egy kis ponton. Tettem rá sebtapaszt de ennyi elég lesz hogy begyógyuljon?? Pont egy ér mellett kapta el ha jól láttam. Valakinek valami tipp??

2015. ápr. 29. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Soha többet nem fog felállni. :c
2015. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Remélhetőleg csak a bőrt karcoltad meg. Egyébként pedig vagy begyógyul, vagy leszárad...
2015. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vérzik, akkor egy rakás zsepi rá vagy jobb esetben géz, amíg el nem múlik.

Ha picike a seb vagy nem vérzik nagyon, akkor sebtapasz.

2015. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elég picike a sebtapasz befedi rendesen
2015. ápr. 29. 19:17
 5/5 gublug ***** válasza:

Kemény vagy tesvér.

Elvágós esetekre olvassál szorító és nyomó kötésekről kicsit, hogy legközelebb tudd mit kell tenni.

2015. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!