Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokarándulásom volt, rá 2...

Bokarándulásom volt, rá 2 napra csúnya vérömlenyek keletkeztek. Ez akkor súlyosnak számít?

Figyelt kérdés

Az orvos csak röntgenezte a lábamat, törés nem volt szerencsére, azt mondta fáslizzam, mert csak húzódtak a szalagok.

A neten viszont azt olvastam ha lesz haematoma akkor részleges szalagszakadás is lehet.

Viszont sokat javult már tudom terhelni valamelyest.


Az apám szerint vissza kéne mennem az orvoshoz, mert szerinte nagyon csúnya.

Viszotn napról-napra javul én ezért nem látom értelmét..

Mit gondoltok?


2015. máj. 1. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem begipszelték, és kellett több mint egy hónapig adni magamnak a vérhígító injekciót. A külbokámnál körülbelül 10 cm-es vérömleny volt, a belboka hajlatában egy tojásnyi. A röntgen alapján azt mondták mincs szalagszakadásom, viszont később azt diagnosztizálták, hogy részleges szalagszakadás. Szerintem ők sem tudják megállapítani pontosan.
2015. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!