Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A barátom elakarja törni...

A barátom elakarja törni lábát de csak úgy hogy térd alatt legyen begipszelve tehát nem a bokáját akarja eltörni. Hol törje el a lábát és mivel ahhoz hogy csak 4-5 hétig legyen begipszelve és belső törés legyen?

Figyelt kérdés
láb törés tégla barát gipsz verseny páncéldisznó dancsó

2015. máj. 18. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
cssssss! Elárulok egy titkot! A bokatörés/ficam térdig van gipszelve! (nekem is volt)
2015. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lábközépcsont törésre nekem olyan volt 2x is. De egyáltalán nem volt jó buli....
2015. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez csak fake!
2015. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem elég ha begipszelteted? Lehet megcsinálnák valahol
2015. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az kéne hogy hogyan kéne eltörni ahhoz hogy csak az alsó lábszára törjön el, nem csak gipsz kell hanem rendes törés.
2015. máj. 18. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
A lábszár törését hosszú időre és combig gipszelik, térd alatti gipszre ott a boka és a lábközépcsont.
2015. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dorcsii. válasza:
100%
én simán elcsúsztam, 8 hétig gipszben lesz előreláthatólag, ebből már 5 és fél hét letelt. külső bokatörés. hidd el nem valami jó:)
2016. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül sikerült?
2018. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!