Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Helyre jön orvos nélkül?

Helyre jön orvos nélkül?

Figyelt kérdés

Ma egy napja volt egy kis motoros kicsúszásom terepen. Nem volt nagy sebesség semmi csak ép nem volt rajtam védő öltözék. A lényeg hogy utcai gumim volt és kicsúsztam és lehorzsoltam a térdem. Ami levedzik és megvan jól dagadva. Hajlítani be tudom de eléggé fáj. Sántikálva de tudok járni is. A sebet lefertőtlenítettem és tetanusz védelmem is van.

Nem tudom hogy a var húzódhat vagy esetleg kavics maradt benne vagy egyéb vagy semmi különös.

Válaszotok előre köszönöm :)



2015. máj. 25. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
törés nincs, a seb kipucolva a doki se csinálna többet, max megmondja, hogy pihentesd egy kicsit
2015. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felpolcolt lábal kellene aludni is.
2015. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk pihentetésre nem gondoltam. Ma is "ledöcögtem" vagy 3-4 km-et arra gondolva hogy így hamrabb helyre jön :)
2015. máj. 25. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy az izület fáj-e vagy csak a bőr és az az alatti rétegek. A mozgatás a sebnek jó, ha hagyod egy "állásban" megszáradni akkor kín lesz utána mozgatni.

A legszarabbak az ilyen lenyúzós sebek jobban fáj mint gey hasbaszúrás

2015. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki, hogy olyan bajod lenne, ami nem javulna meg magától (persze nem vagyok szakértő és távdiagnoszta se, de akkor sem tűnik vészesnek sehogysem)... Máskor inkább öltözz be, jól tud az jönni, tapasztaltam már párszor...
2015. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Volt még egy ilyen esésem de azt a protektor levédte. Horzsolás nélkül úsztam meg. :)
2015. máj. 25. 22:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha ütögetem a csontot fáj. De szerintem ütés ez is normális. (És itt egy ujjas ütésről van szó nem pedig öklösről :D )
2015. máj. 25. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!