Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Januar elejen 3 helyt tort a...

Januar elejen 3 helyt tort a bokam, kulso, belso bokaval mutottek, most femlap es szegekkel vagyok tele. Azota eltelt 5 honap de meg mindig faj es nem tudok rendesen jarni. Ez normalis igy?

Figyelt kérdés
Aprilis 1-en szabadultam a gipsztol,de azota eltel 2 honap es a fajdalom nem szunik meg a labujaim es labfejem zsibog es a bor faj ahogy valami hozza er.Mennyi ido kell elteljen,hogy megszunjon teljesen a fajdalom?Valaki meg volt ilyen helyzetben ?Koszonom elore a valaszotokat

2015. jún. 2. 14:52
 1/8 anonim válasza:
Én pontosan ugyanigy jártam tavaly januárban.Hármas bokatörés,műtét,lemez,csavarok,8 hét fekvőgipsz.Nagyon fájt a lábraállás,és a mai napig fáj néha a bokám,holott már több mint 1 éve történt.
2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen,hogy irtal !Hat akkor szamithatok arra ,hogy meg nagyon sokaig fog fajni.Neked is zsibog es faj a labfejed,vagy csak a boka ahol mutottek?Te most mar tudsz rendesen jarni ?Koszi Udv.
2015. jún. 4. 18:25
 3/8 anonim válasza:
A bokám már nem fáj,inkább olyan furcsa zsibbadó érzés van a lábamba,meg a lábfejembe is.Olyan mintha zsibbadna,sokszor érzéketlen,nem tudom ez mitől van,vagy hogy el fog-e múlni.Én már tudok menni régóta.Neked meg eredményes gyógyulást kívánok,tornáztasd sokat a lábad,és nekem még nagyon jó volt a Diclac gél,próbáld meg azzal minden nap bekenni.Üdv.Szia! :)Ha még van kérdésed irj nyugodtan!
2015. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam nekem is zsibog az egesz labfejem es labujaim meg ha valami hozza er,meg a borom is faj.Nekem azt mondtak az orvosok ,hogy a zsibogas a labfejben es labujban attol van,hogy sajnos mikor mutottek megsertettek az idegszalakat.Kerdeztem ha ez elmullik de azt mondtak,hogy lehet hogy igen de lehet hogy nem ,ez attol fugg hogy mennyire serult az ideg.Irtad,hogy neked is tettek csavarokat es femlapot.Teged nem zavar vagy zavart?Nekem azt mondtak,hogy a femlap meg a csavarok maradhat ott vegleg ha nem zavar.Neked mit mondtak mikor kell kivegyek a bokadbol a csavarokat es a femlapot? Udv.es koszonom ,hogy irtal mert minnel tobb tapasztalat ilyenkor jol fog!!
2015. jún. 8. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem most pont ugyanez a problémam, nemrég jöttem ki a kórházból és azt mondták 4 hét fekvőgipsz után tudok majd járni, de 1 év múlva ki kell venni a lemezt meg a csavarokat a korom miatt mert még fiatal vagyok, de most h ezt olvastam félek h nekem is fájni fog :/ meg parazok h ha leveszik h állok majd rá :/
2015. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia 5/5!Sajnos a boka tores es ha mutet is volt eleg hosszas folyamat a gyogyulas.En is pont igy meg voltam ilyedve es paraztam mind te.Annyit tudok neked mondani ,hogy engem januarban mutottek,aprilis 1-en vettek le a gipszet a labamrol es eleg nehezen kezdtem el jarni.De most ,hogy megnyugtassalak szep fokozatosan javult a jarasom es most mar odaig jutottam,hogy napjaban tobb kilometert mar le tudok gyalogolni.A fajdalom az meg mindeg megvan es a zsibogas de azt mondtak hogy az is szep fokozatosan elmullik.Az a lenyeg,hogy sokat tornaztasad es setalj minnel tobbet,hogy az idegszalak es az inak amik lemerednek a gipsz alatt lazuljanak fel !!Jo gyogyulast es kitartast kivanok
2015. aug. 16. 16:53
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok.

Segítségre lenne szükségem májusban tört el a bokám (síp és szárkapocscsont) műtötték. Egy bottal járok, de a doki szerint már el kell dobni a botot. De már úgy érzem én is hogy itt az ideje. De mikor leteszem a botot és lépni szeretnék olyan érzésem van hogy a lábam legyőkerezett s nem tudok lépni. Kérlek segítsetek!!!

Remélem hogy valami tapasztalattal tudtok segíteni.

2016. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Régi bejegyzés. Helyre jöttetek teljesen?

Én most vagyok benne, nekem is hármas bokatörés, csavarok, lemez. 31- n csináltat a doki röntgent, attól függően kapok járógipszet. El se tudom képzelni, hogy rá fogok tudni állni. Nov. 25-n volt a baleset, szóval már mögöttem van 5 hét fekvőgipsz.

Izgulok, sürgetném az időt.

Jártatok gyógytornára/ járt hozzátok gyógytornász? Ha igen, melyik fázisban, mennyit segített?

2019. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!