Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A só és jég kihívás után egy...

Panna325 kérdése:

A só és jég kihívás után egy nagy piros paca jelent meg a kezemen 2 napja csináltam meg de semmi változás! Sőt csak jobban fáj. Van-e erre valamilyen gyógymód és ha igen mi lenne az?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi hogy ki tud kiosztani hogy "Hülye vagy!" Meg ilyenek...én se gondolotam hogy ez lesz a vége! Szóval inkább Segítsetek mint sem szidjatok!

#sérülés #Só és jég
2015. jún. 2. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Disarticulatio.
2015. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A só meg a jég égési sérülést okoz, tehát a piros folt a kezeden egy elsőfokú égési sérülés.

Tudod először elkéne olvasni, esetleg nem kihagyni az általános iskolás biológia órákat :)

Mivel égési sérülésed van, így arra megfelelő krémet keress.

2015. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm vagy fagyási sérülés.. bár inkább a fagyási :D
2015. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre mondják, ha a hülyeség fájna, rég ordítanál.

Neogranormon jó rá, és fásli/sebtapasz helyett inkább hagyd szellőzni (főleg éjjelre).

2015. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!