Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van itt olyan, aki szintén...

Van itt olyan, aki szintén most nyárra került gipszbe?

Figyelt kérdés
Neked nem nagyon meleg a gipsz? Hogy tűröd?

2015. jún. 4. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem most, de kiskoromban a nyári szünet legeslegelső napján törtem el a kezem - 6 hét gipsz...

Nem volt kellemes, nyilván melegem is volt, de túléltem. Még táborban is voltam vele. :)

Gondolom, ha pl. a lába törik el valakinek, az rosszabb, de azért ne temesd a nyarad!

2015. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem nem nyárra kerültem gipszbe de ősszel is meleg volt. Őszintén sajnállak. Hogy történ a baleset???
2015. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

18. szülinapomon ami augusztusban volt tavaly előtt, gipszben voltam (egy jó házibuli miatt xD) aug elején

olyan szorosan tettek rám, hogy belázasodtam első nap...

nem beszélve, hogy 10 napig szuri...

utána, térdmerevítő és gyógytorna... nagyon rossz


tavaly egy lány ismerősömnek kiugrott a térde és eltört a combcsontja a nyár első hétvégéjén. kb minden nap sírt, mert elviselhetetlen és megalázó, hogy mindent segítséggel lehet csak csinálni.


kitartás!!

2015. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jelen!

Sajkacsonttörésem van amit műteni is kell. Gipszelési idő 3 hónap... a teljes nyaram kimarad, de lényeg hogy meggyógyuljon.

2015. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Van bizony. Sőt, nekem március eleje óta nyár végéig semmi sport. Először az ujjam volt eltörve, miután levették a gipszet, 2 óra múlva kiment a könyökem. A gipsz után most a 4 . hét hogy nem tudom kiegyenesíteni. Meg 1 hét rehabilitáció (ami semmit nem segít), aztán műtét...
2015. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem a lábfejcsontom törött el focizás közben, most térdig járógipszben van a lábam. Nagyon meleg :(
2015. jún. 9. 08:48
 7/10 anonim ***** válasza:
A kezkozepcsontom torott el... 6 het😐 18/L
2015. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is térdig gipszben van a lábam.

Meleg, igen, de még mindig jobb, mint amikor télen szétfagytam benne. Te már hozzászoktál?

2015. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már valamennyire megszoktam, egész jól tudok vele menni is, neg az idő sem meleg most. De télen tényleg még rosszabb lehet neked hogy nem fagyott szét akkor a lábad a járógipszben?
2015. jún. 25. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor mentem ki, amikor tényleg muszáj volt. Ilyen szempontból a nyári gipsz szinte gyerekjáték :) Neked még sok van hátra? Ami érdekes, hogy bár melegem van, szerencsére legalább nem viszket :)
2015. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!