Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódás? Menjek orvoshoz?

Agyrázkódás? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Le estem a lóról, sisak volt rajtam de akik ott voltak azt mondták nagyot koppant. Már három napja fáj a fejem. Ha lehajolok akkor jobban belenyílal. Nem teljesen emlékszem hogy hogyan is estem és az egész kicsit zavaros. Rögtön utána vissza ültem a lóra, de azóta fáj a fejem, ha futok akkor is erősebb a fájdalom.
2015. jún. 19. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen menj orvoshoz.lóról nagyot lehet esni mostmar ne lovagolj ugralj sportolj.pihenj addig amig ki nem derül hogy van e vmi baj.
2015. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamo77db ***** válasza:
100%
Feltétlenül menj orvoshoz. Kettős látásod nincs?
2015. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Lehet agyrázkódás, de azzal az orvosok sem tudnak sok mindent csinálni. Fekvés, nyugalom kell.

Én is jártam így egyszer, cirka 40 évvel ezelőtt... Nem nagyon emlékszem azóta sem, hogyan estem le a lóról és arra egyáltalán nem, ami az utána következő kb. egy órában történt. Nekem érdekes módon nem a fejem fájt, hanem a gyomrom és amikor hazaértem, hánytam. Utána már nem volt semmi bajom.

2015. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanaz volt a szitu, mint nálad. A mai napig nem tudom, hogy mi is történt pontosan :) Nekem csőlátásom lett, ezért bezavartak a kórházba. 3 napot voltam bent, de semmit nem csináltak velem. Szerintem ha 3 napja történt, de nem volt baj a látásoddal, vagy nem hánytál, akkor most már nem muszáj orvoshoz menned. A fejfájásod magától elmúlik, kb 1 hónap múlva... Addig meg kitartást! :)
2015. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

menj el ne hallgass ilyen butaságokra hogy ugysem csinálnak semmit, meg egy hónap múlva elmúlik a fejfájás.

reméljük tényleg nincsen semmi baj, de ki kell vizsgáltatnod, mert lehet koponyaűri vérzés is, ami nem feltétlenül okoz kettőslátást szédülést, van amikor csak napok múlva jelentkeznek tünetek

2015. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mára elmúlt a fejfájás, így nem megyek orvoshoz.
2015. jún. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!