Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rámesett egy nagy beton...

Rámesett egy nagy beton darab. Mit lesz velem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Pár barátom segítségével hoztunk a kertbe dekorálás szempontjából egy nagy betonlapot egy kamionnal. Nem volt semmi emelő csak 2 hosszú vastag kötél melyet a betondarab alá tettünk. 5-en voltunk, az egyik a kamionba nemtom mitcsinált, 4-en pedig emeltük lefelé a betont. A én felemen a kötél elszakadt, és rámesett a fele. Szerencsére reflexből az egyik barátom hátszakadásig emelte a betont míg a másik a kamionból előugrott aztán kihúzott óvatosan a beton alól. A barátomnak köszönhetően a lábamnak semmi baja max. annyi hogy a jobb sarkam megzúzódott. Csodálkoztam hogy fájt a hasam utána, de nem érdekelt. Másfél óra után egyre jobban fájt a bal herém. Megnéztem mi lehet vele, de felfigyeltem arra hogy 2x nagyobb, illetve a fél combom illetve a félig a hasam tiszta lila, nagyon felduzzadtam az erek meg minden. Még mindig őrülten fáj, de míg felhívom a mentőket kiváncsi vagyok rá hogy mit csinálnak velem vagy mi bajom lehet, vagy mi lesz a jövőben? A barátom jólvan, a beton kettétört.

2015. jún. 21. 02:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem is értem, miért kézi erővel terveztétek ezt a szállítást!

Akarsz (még) gyereket?

2015. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Van már gyermekem, és lehet még több is. :)
2015. jún. 25. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!