Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Erős fájdalmat érzek közvetlen...

Sfamex kérdése:

Erős fájdalmat érzek közvetlen a fenék feletti részemen középen, nagyjából a gerinccel egy vonalban. Tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint egy hónapja kb május közepén úgy keltem fel hogy eléggé fájt a gerincem alsó része. Legalábbis én úgy érzem, hogy ott fáj..közvetlenül a fenék feletti középső részen..lehet hogy csalóka a dolog..nem tudom. Nemigazán tudtam hajolni pedig akkor olyan munkát végeztem ideiglenesen amihez hajolnom kellett és nem hinném hogy jót tett neki. Hajolás, izom befeszítés esetén kezd el fájni és talán fél órát/órát tart amíg fekvő/ülő pozícióban elmúlik a fájdalom. Tehát alapjába véve nem érzek fájdalmat csak akkor ha a testem azon részét érinti terhelés. Próbáltam nyújtani magam kicsit, megtornáztatni hátha csak mozgáshiány miatt van az egész. Félig meddig bejött általában "edzés" után kevésbé érzem a fájdalmat vagy pedig semennyire sem. Könnyebben és nagyobbakat birok hajolni de reggel amint felkelek kezdődik előlről az erős fájdalom. Volt rá példa, hogy pár napra elmúlt de egy hete megint előjött. Amióta élek egészséges vagyok és sosem volt semmiféle tesi zavarom egészen mostanáig. Viszonylag fiatal vagyok (21) ezért sem értem nagyon mitől lehet ez de kibírhatatlan már. Orvosnál még nem jártam de nagyon afelé hajlok, hogy elmegyek. Leírtam mindent amit tudok ezzel kapcsolatban mondani, és bízom benne, hogy valaki okosabb nálam ezzel kapcsolatban.
2015. júl. 1. 02:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy mikor jelentkezett a fájdalom azelőtt nem érte a hátamat megterhelés viszont 1 napig jóformán csak feküdtem majd rögtön az azt követő napon kezdődött az egész...gondoltam ez lehet az oka neki de ebben kételkedem.
2015. júl. 1. 02:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet rossz az ágyad, nem megfelelő a matrac. Menj el a háziorvoshoz, ad beutalót reumára, vagy gerincröntgenre, addig is kenegesd valamilyen reuma krémmel.
2015. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár az érintett anatómiai terület leírása egy öt éves gyerek szintjén van, de lehet hogy erről van szó: [link]


okozhatja valamilyen enyhe, más tüneteket nem okozó apró vírusfertőzés s.

2015. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ugyanez van velem is, pár hétre, vagy hónapokra elmúlik aztán megint előjön és egy két hétig tart. voltam orvosnál és fájdalomcsillapítót és izomlazítót írt...nem is kommentálta...meg se nézte rendesen. akkor elmúlt. üzenem az egyik hozzászólónak hogy ezt nem leeht másképp leírni!!Ja igen és én nagyon keveset mozgok és sokat ülök fekszek a laptoppal egy pozícióban és arra gyanakszok attól van.
2016. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!