Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt itt már valamelyiketeknek...

Volt itt már valamelyiketeknek gipszben a lába? Milyen volt, nagyon rossz?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nagyon rossz. Nehéz, meleg, és merev a gipsz.
2015. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészen elviselhető.
2015. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elég rossz, ha gipszben van a lábad, de jobb, mintha életed végéig sántítanál.
2015. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt; jó régen. A jobb kül ás belbokám volt szilánkosra törve. A járda szélén a betonon egyensúlyozva bicsaklott ki, támogatva hazamentem rajta.

2 hétig fekvő gipsz volt rajta, utána eldöntötték, hogy mégse kell műteni szerencsére, utána 7 hétig volt járógipszben.

Télen volt, nem volt meleg.

Nem volt rossz. Tudtam vele még a lépcsőn is futni, kettesével.

A rossz akkor volt, amikor leszedték, mert nem találtam az egyensúlyom. Lehet, hogy jó lett volna valami rehabilitáció, de nem volt. De elég jól rendbejött, néha hasogatott rossz időben, de minden probléma nélkül tudtam aztán futni, atlétizálni, mindent.

Pedig először nagyon meg voltam ijedve, amikor az ügyeletes orvos kiabált, hogy hogy lehettem olyan hülye, hogy hazamentem rajta, majd most bicegni fogok egész életemben,mert műteni kell a lábam, és rövidebb lesz, mint a másik....

Szerintem óriási szerencsém lehetett.

2015. júl. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!