Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van értelme ezzel orvoshoz menni?

Van értelme ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Ma ráejtettem egy másfél literes üdítős üveget kupakjával lefelé elég magastól az egyik lábujjamra, pont az ízületnél. Bedagadt, nem tudom mozgatni, ha megpróbálom akkor fáj rendesen, viszont a talp felőli oldala teljesen érzéketlen. Érdemes elmenni ez miatt reggel az orvoshoz? Úgy tudom, hogy ha el is van törve, akkor sem csinál vele semmit.

2015. júl. 16. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy el kell menned az orvoshoz. Röntgent fognak csinálni.
2015. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha időt akarsz spórolni akkor nem, pár hónapja ugy belerúgtam az acélkazanba, hogy feldagadt a nagy lábujjam, hogy az csak na, elmentem az ügyeletre azt mondta hogy a nagy lábujjam el van törve mondom és? Begipszelik, begipszelték péntek este, vasárnap levágtam a gipszerlt mert idegesitett meg hétfő reggel meló, nah alig birtam ebicegni melóba meg vissza, kedden elmentem a sajat dokimhoz és kérdeztem,hogy törés esetén gipszelnek? A válasz semmi esetre sem, elküldött sebészhez onnan röntgen majd vissza, aztmondta,hogy nincs eltörve kiirt egy krémet,hogy avval kenjem és őt is kérdeztem,hogygipszelik-e aztmondt, hogy nem max rögzitik de azt sem minden esetben, 3 hónap után mint a régi :-) felesleges tortúra
2015. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Menj el,mert lehet,hogy eltört a labujjad,vagy esetleg végigrepedt a csont a talpadban.. Ezzel nem szabad viccelni,pláne,hogy érzéketlen kezd lenni a lábad.
2015. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meglátom reggel milyen állapotban lesz. Viszont éppen tegnap beszéltek rá egy baleset biztosításra, ami csonttörés esetén is fizet. Ahhoz meg kell orvosi papír, gondolom. De nem is biztos, hogy eltört. Nem lett nagyon lila, inkább kicsit rózsaszínes ott, ahol ráesett az üveg. Tört már el többször is másik lábujjam, és utána mindig lila lett körülötte.
2015. júl. 16. 21:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak ficam volt, helyre tudtam rakni még aznap este, azóta semmi gond vele.
2015. júl. 19. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!