Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy nagyon apro szilank ment...

Egy nagyon apro szilank ment a labamba, hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
Egy nagyon, tenyleg nagyon miniatur szilank ment a labamba, kpnkretan nem latom hogy hol van, csak azt erzem hogy kb egy cmsugaru korben szur. Ez ket napja volt,vartam,hatha kiloki a szervezetem,de nem. Most egy nagyon enyhen pirosas ,gondolom kezd begyulladni. Ezt szeretnem megelozni, de ha nem latom azt a nagyon kicsi szilankot akkor hogy piszkaljam ki a tuvel? Orvoshoz nem akarnak ennyivel menni, szerintem kinevetne hogy egy ilyen kis picike szilank miatt megyek. Annyit meg, meg csak verezni sem verzett a helye.

#gyulladás #törés #Szilánl #tû
2015. júl. 17. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Lavórba tedd be a lábad 10-15 percet ázni, majd ha szétázott a talpad, akkor nyomd ki úgy, mint egy pattanást :) évek meg a tapasztalat :)
2015. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!