Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Femszilankok voltak a labamban...

Femszilankok voltak a labamban, napokig eszre se vettem, ma igen, de nem mindet sikerult kiszednem. Menjek a balesetire?

Figyelt kérdés
Tuvel,csipesszel probalkoztam,de egyet nem sikerult kiszedni,a vege sincs kint,viszont a piszkalastol erzem,hogy gyullad be a "seb". Nem tudom,menjek-e a balesetire vele,vagy varjam hogy megoldodjon magatol.A jarasban nem akadalyoz.
2015. júl. 27. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fertőződik el, akkor vagy ki fog lökődni magától, vagy betokosodik.

Attól függ, hogy mekkora volt.

2015. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 mm talan..nem tul nagy..betokosodik? Az mit jelent? Orokre ott marad?
2015. júl. 28. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Betokosodás: Rostos kötőszövettel körülhatárolódik egy idegen képződmény, amely a test egyes szerveiben kifejlődött vagy oda belekerült.


Az ujjba került tüske betokosodott pár nap alatt. A vesébe idegen testek tokosodtak be.


Igen, ott marad örökké és jó esetben nem fog senkit sem zavarni a továbbiakban.

2015. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki szedték vagy benn hagyták?
2016. márc. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kiszedték,illetve megtépkedte a sebet a doki,de azt mondta,nem volt már benne,bekötözték és kész..én hetek múlva észrevettem valami sötétet bőr alatt úgyhogy végül nekem sikerült kiszednem,volt még ott egy kis darab
2016. márc. 25. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég.. ilyenkor megszokták röntgenezni vagy ultrahangozni a sebet hogy maradt-e benne valami.. de a lényeg hogy te megtaláltad a bennmaradt szilánkot :)
2016. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megröntgenezték,de elvileg nem mutatott semmit... :D
2016. márc. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!