Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmenjek a korhazba rontgenre...

Elmenjek a korhazba rontgenre vagy ez majd helyre jon, egy kis ido kell neki?

Figyelt kérdés
Mult heten szerdan volt egy lovas balesetem. Elestunk a loval egyutt, es ahogy fel akart allni es kapalozott veletlenul valahogy eltalalta a labamat.. akkor elegge fajt, kicsit santikaltam nehany napig, de utana jobb lett, es mar nem is kenem husito kremmel neg nem kotom be. Elvileg semmi nem volt a terdemmel, csak meg volt dagadva, es nem birtam leguggolni. Mar nem faj ha lepek vele, meg az is csak egy nagyon kicsit ha megnyomom, viszont ha leguggolok, nem is h faj, hanem kellemetlen, mintha valami nem lenne a helyen a labamon, es a ket terdem kozott van is egy kis kulonbseg. Viszont lovaglas kozben nem faj, meg semmi, meg ha megyek, akkor se. Szoval nem tudom.. ujra kossen be es kenjem? Ez majd helyre jon? (Bocs ha nem voltam eleg konkret, akkor kerdezzetek, ha valamit szarul irtam le) Elore is koszi a valaszokat! ;)

2015. aug. 18. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha pár nap alatt nem múlt el a térded dagadása, és nem szabad és fájdalommentes a mozgatás, akkor mindenképpen érdemes elmenni orvoshoz. Minél hamarabb, annál valószínúbb, hogy tud rajta segíteni, ha van valami gáz.
2015. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még várnék 1 hetet, úgyis hosszú hétvége jön, és ha utána sem 100-as, akkor doki.
2015. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi :) :)
2015. aug. 18. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet letört egy kis darab porc, vagy az ütés hatására folyadék gyűlt fel.. Szerintem nem érdemes várni vele, inkább nézesd meg...
2016. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nyáron volt, de azert koszonom a valaszt.. :) egyebkemt aztan vegul elmentunk dokihoz, es valami ott a terdem alatt megl volt repedve.. be is akartak gipszelni.. aztan arrol nagyon gyorsan lebeszeltem a dokit.. :D azt mondja:min. 2-3 hetig fel se uljek a lora,meg probaljak meg ne magyon sokat maszkalni meg stb.. hat, masnap mar mentem edzesre.. 😆😆😂 es meg mindig elek es virulok :D :D :P
2016. márc. 26. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!