Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a térdem egy...

Nagyon fáj a térdem egy bizonyos ponton, be van dagadva és gyulladva, nem tudom hajlítani se kinyújtani, bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

Üdvözlet. 16 éves vagyok, rendszeresen futballozok egy csapatnál, elég komoly szinten, intentív edzésekkel. Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet a gond a térdemmel? Főként lövéseknél jön elő általában.

Az egész úgy kezdődött hogy a semmiből egyszer csak elkezdődött ez az első edzésemen, próbaedzésen. Hónapokig elment a dolog, elviseltem ( bár a csapatba nem tudtam már bekerülni mert nem tudtam teljesíteni 100% - on ) de hobbi szinten, minden nap játszottam a barátaimmal. Általában akkor fájt ( mindig éreztem a feszülést ha hajlítani próbáltam ) amikor erősebben lőttem vagy passzoltam. Akkor olyan szinten hogy lábra sem tudtam állni egy pár másodpercig, aztán elmúlt. Aztán egy nap rosszul léptem és hihetetlenül elkezdett fájni a semmiből, jobban mint valaha, akkor egy hónapig megint be volt dagadva mégjobban mint azelőtt. Akkor nem csináltam semmit, suliba mentem és jöttem, nem mentem sehová hogy pihentessem, bele sem rúgtam a labdába. Elmúlt egy idő után, nem feszült a térdhajlatom sem már, rendesen ment a hajlítás meg a nyújtás. Aztán újabb probaedzésen voltam ennél a csapatnál most azonban sikerül bekerülni úgy néz ki, de megint előjött ugyanaz a sérülésem. Fáj ha túlságosan nyújtam vagy ha hajlítom és a térdkalácsom felett nem sokkal van egy pont amit ha nyomkodok, fáj egy kicsit, de az nem vészes. Lóbalzsammal, jéggel kezelem, térdmerevítőm is van már, begyullad, bedagad, lemegy majd megint kezdődik minden előlről és már a tököm tele van ezzel a rohadt folyamattal. Orvosnál voltunk, semmit nem mondtak.. Mit tehetnék, volt már veletek ilyen? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. aug. 19. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresd fel Dr. Majzik Ernőt Székesfehérváron!

Térd szakorvos

2015. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hosszú út lenne, UK-ben lakok :(
2015. aug. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!